Drobečková navigace

Úvod > Aktuality

Aktuality


 

 

Otevírací doba haly o svátcích

O státních svátcích 1. a 8. května bude Sportovní s společenská hala Nebovidy zavřena.


Publikováno 24. 4. 2023 13:28

Ukončení provozování vodovodu BVK

Z důvodu členství obce Nebovidy  ve Svazku vodovodů a kanalizací Ivančice bude ukončeno provozování vodovodu se současným provozovatelem Brněnskými vodárnami a kanalizacemi a obec přejde k novému provozovateli Vodárenské akciové společnosti.  Proto budou BVK vypovídat Smlouvu o dodávce pitné vody, kterou má uzavřenou se všemi odběrateli v naší obci, neboť dále nebudou schopni závazky z této smlouvy plnit.

Od 1.7.2023 bude vodohospodářskou infrastrukturu v naší obci provozovat VODÁRENSKÁ AKCIOVÁ SPOLEČNOST, a.s., a v souladu s ust. § 8 odst. 6 zákona č. 274/2001 sb. o vodovodech a kanalizacích pro veřejnou potřebu, v platném znění, bude uzavírat se všemi odběrateli nové písemné smlouvy o dodávce vody.

O způsobu podepisování ukončování stávajících smluv a uzavírání nových smluv budeme občany včas informovat.


Publikováno 21. 4. 2023 13:17

Informace k zápisu do Mateřské školy Nebovidy

ms zapis.jpg


Publikováno 19. 4. 2023 14:58

CETIN - Optické připojení

Vážení spoluobčané,

 

společnost CETIN vybudovala v naší obci zcela novou optickou síť, která přináší vysokorychlostní internet a další digitální služby v nejvyšší kvalitě.

S realizací přípojky získáte výhody pevné sítě CETIN - viz přiložený leták - a možnost vybrat si z nabídek a služeb od více než dvaceti poskytovatelů internetu.

 

V zájmu bezproblémové realizace přípojky až k vám do domu a výhodnější ceny si Vás dovolujeme požádat o projevení zájmu skrze našeho regionálního koordinátora, který Vám poskytne úplné informace.

 

S přáním pevného zdraví a kvalitního připojení

Za CETIN a.s

Lukáš Múčka

+420605108018

5022CET111 CETIN Letak Nebovidy u Brna A51.png


Publikováno 3. 4. 2023 9:44

Otevírací doba haly o státních svátcích

7. dubna Velký Pátek – otevřeno  8.00-22.00

10. dubna Pondělí Velikonoční – zavřeno

1. května Svátek práce – zavřeno

8. května Den vítězství – zavřeno


Publikováno 3. 4. 2023 9:22

Chodníky 2. etapa

Vážení občané,

chceme Vám touto cestou sdělit nejnovější informace k 2. etapě chodníků. Bohužel nejsme schopni předem určit, který vjezd bude kdy rozkopaný, ale paní starostka se během dne bude na stavbě pohybovat a bude vše v průběhu stavby domlouvat na místě. Do schránek Vám bude vloženo upozornění o omezení vjezdu. Nejdůležitější ale bude se osobně domlouvat s pracovníky stavební firmy nebo se stavbyvedoucím přímo na místě.

Dále jsme domluvili seřízení semaforu, resp. prodloužení časového intervalu. Boční cesty, ze kterých se vjíždí na komunikaci řízenou semaforem, jsou řádně označené a musíme se řídit pokyny. Pokud se přijede ke křižovatce, musí se počkat do té doby, než vyjede nějaké auto z jednoho nebo z druhého směru a podle toho vjet nebo počkat na směr, kterým se potřebujete vydat.

Co se týká autobusové dopravy, zde jsou informace od dopravce: Zastávka Nebovidy, dolní konec - pro spoje zde začínající a končící zůstává v prostoru obratiště, pro spoje jedoucí do/z Ořechova je přeložena směrem ke Střelicím na úroveň domů č. 97 a 107. Zastávky jsou od dopravce označeny a informace o přesunu zastávek také vylepeny.

Chodníky se budou dělat v tomto pořadí:

  1. od zátočiny směrem ke Střelicím – pravá strana

  2. od zátočiny po obratiště směrem ke Střelicím – levá strana

  3. od zastávky na dolní konec obce směrem ke Střelicím – pravá strana

  4. od obratiště na dolní konec obce směrem ke Střelicím – levá strana

Upozorňujeme, že stavba bude probíhat nejen v pracovní dny, ale také o víkendu.

V případě dalších dotazů se obracejte na obecní úřad. Tel.: 547 244 274, obec@nebovidyubrna.cz.


Publikováno 30. 3. 2023 15:10