Drobečková navigace

Úvod > Život v obci > Informace pro občany

Informace pro občany

publicita - hřbitov.png

 

Rekonstrukce chodníku u hřbitova

Investiční akce "Rekonstrukce přístupového chodníku ke hřbitovu v Nebovidech" byla dokončena. Celkové výdaje činily 423 561 Kč. Ze Státního zemědělského a intervenčního fondu byla poskytnuta dotace ve výši 57 500 Kč a dotace z EU ve výši 102 220 Kč. 

 

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Obec Nebovidy využila možnost získat dotaci z Programu rozvoje venkova ČR a v rámci 7. výzvy požádala prostřednictvím MAS Bobrava o příspěvek na pořízení mobilního vybavení a zařízení pro pořádaní venkovních kulturních a společenských akcí v obci. Pořízené vybavení výrazně zjednoduší a zlevní pořádaní akcí jednak obcí a také místními spolky.

Bylo pořízeno: mobilní LED osvětlení pro malá pódia, dva tepelné zářiče (ohřívače), prosklená chladící vitrína, ozvučovací systém DENON včetně akumulátoru a mikrofonu, dva nůžkové stany 3x4,5m a jeden nůžkový stan 3x3m.

Celkové výdaje činily 94 892 Kč.

logo PRV

Dotaci ve výši 75 913,- Kč, tj. 80% z výdajů, poskytl Státní zemědělský intervenční fond, z toho příspěvek EU činí 48 584 Kč.

EU logo

Vstřícným dodavatelem nůžkových stanů byla firma www.expodum.cz

expodom logo

Neodkládej to, z. s. - Nezisková organizace založená za účelem prevence domácího násilí a pomoci obětem

Protože vzrostly případy domácího násilí, nebojte se říci o pomoc. Tu získáte na bezplatné lince Bílého kruhu bezpečí 116006, anebo na stránkách www.neodkladejto.eu

NT plakát-domácí násilí

Kontaktní údaje pověřence na ochranu osobních údajů

Činnost pověřence je plněna na základě smlouvy o poskytování služeb.

Jméno pověřence:

Mgr. Miroslava Poštolková

Kontaktní adresa:

Dobrovolný svazek obcí Šlapanicko, Opuštěná 9/2, 656 70 Brno,

IČ: 04379322

Telefon:

+420 533 304 213

Mobil +420 774 149 350

E-mail:

info@dsoslapanicko.cz

Veřejné služby poskytované na území DSO Šlapanicko

Veřejné služby na území DSO Šlapanicko

Informační box s nabídkami práce

Box obsahuje několikrát denně aktualizované nabídky práce na plný a zkrácený pracovní úvazek a nabídku brigád. Dále obsahuje aktuality z trhu práce, právního rádce a kontakty na příslušný Úřad práce ČR. Nabídky práce jsou do boxu dodávány z portálu Prace.cz, Jobs.cz a z Úřadu práce ČR. Informační box je jedinečný v tom, že se v něm zobrazují nabídky práce pouze z vašeho města a blízkého okolí reálné dojezdnosti vašich obyvatel do zaměstnání.

Informační box-práce

cityportals.cz/web/nebovidyubrnacz

Naučná brožurka ke krácení daní

Finanční správa vydala naučnou brožurku, kde formou vtipných kreslených příběhů vysvětluje lidem, že bez patřičných nástrojů a bez jejich pomoci je na krácení daní krátká. V osmi příbězích na motivy skutečných událostí z praxe finančních kontrolorů popisuje nešvary jako například nepřiznávání skutečných tržeb nebo zaměstnávání načerno.

Finanční arbitr

Sběr drobných elektrozařízení E-box

Přihlašovací formulář pro občany k odběru informací v krizových situacích je umístěn na www.krizoveinfo.cz

Rozšíření úředních hodin MěÚ Šlapanice

Informační systém evidence obyvatel

Sdružení obrany spotřebitelů

Informace o akcích či turistických atraktivitách na jižní Moravě www.jizni-morava.cz