Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Ukončení provozování vodovodu BVK

Ukončení provozování vodovodu BVKZ důvodu členství obce Nebovidy  ve Svazku vodovodů a kanalizací Ivančice bude ukončeno provozování vodovodu se současným provozovatelem Brněnskými vodárnami a kanalizacemi a obec přejde k novému provozovateli Vodárenské akciové společnosti.  Proto budou BVK vypovídat Smlouvu o dodávce pitné vody, kterou má uzavřenou se všemi odběrateli v naší obci, neboť dále nebudou schopni závazky z této smlouvy plnit.

Od 1.7.2023 bude vodohospodářskou infrastrukturu v naší obci provozovat VODÁRENSKÁ AKCIOVÁ SPOLEČNOST, a.s., a v souladu s ust. § 8 odst. 6 zákona č. 274/2001 sb. o vodovodech a kanalizacích pro veřejnou potřebu, v platném znění, bude uzavírat se všemi odběrateli nové písemné smlouvy o dodávce vody.

O způsobu podepisování ukončování stávajících smluv a uzavírání nových smluv budeme občany včas informovat.