Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Chodníky 2. etapa

Chodníky 2. etapaVážení občané,

chceme Vám touto cestou sdělit nejnovější informace k 2. etapě chodníků. Bohužel nejsme schopni předem určit, který vjezd bude kdy rozkopaný, ale paní starostka se během dne bude na stavbě pohybovat a bude vše v průběhu stavby domlouvat na místě. Do schránek Vám bude vloženo upozornění o omezení vjezdu. Nejdůležitější ale bude se osobně domlouvat s pracovníky stavební firmy nebo se stavbyvedoucím přímo na místě.

Dále jsme domluvili seřízení semaforu, resp. prodloužení časového intervalu. Boční cesty, ze kterých se vjíždí na komunikaci řízenou semaforem, jsou řádně označené a musíme se řídit pokyny. Pokud se přijede ke křižovatce, musí se počkat do té doby, než vyjede nějaké auto z jednoho nebo z druhého směru a podle toho vjet nebo počkat na směr, kterým se potřebujete vydat.

Co se týká autobusové dopravy, zde jsou informace od dopravce: Zastávka Nebovidy, dolní konec - pro spoje zde začínající a končící zůstává v prostoru obratiště, pro spoje jedoucí do/z Ořechova je přeložena směrem ke Střelicím na úroveň domů č. 97 a 107. Zastávky jsou od dopravce označeny a informace o přesunu zastávek také vylepeny.

Chodníky se budou dělat v tomto pořadí:

  1. od zátočiny směrem ke Střelicím – pravá strana

  2. od zátočiny po obratiště směrem ke Střelicím – levá strana

  3. od zastávky na dolní konec obce směrem ke Střelicím – pravá strana

  4. od obratiště na dolní konec obce směrem ke Střelicím – levá strana

Upozorňujeme, že stavba bude probíhat nejen v pracovní dny, ale také o víkendu.

V případě dalších dotazů se obracejte na obecní úřad. Tel.: 547 244 274, obec@nebovidyubrna.cz.